Індивідуальне замовлення:

При оформленні індивідуального замовлення на виріб і внесення індивідуальних змін до штатного виробу колекції Dekey: зміна розміру, внесення змін в конструкцію виробу, доповнення зовнішніми або внутрішніми кишенями, ручками, використання позаштатних матеріалів або обладнання при виготовленні індивідуального замовлення, а так само поєднання різних кольорів шкіри в одному виробі.

В даному випадку взаємини між клієнтом (замовником) і майстром Dekey (виконавцем) регулюються Цивільним кодексом України Верховна Рада України; Кодекс України, Закон, Кодекс від 16.01.2003 № 435-IV, Глава 61 ПІДРЯД.

 

Повернення коштів або повна заміна виробу (без внесень змін до нього) здійснюються у разі:

Якщо виявлені істотні конструктивні відмінності між фактичним виробом і інформацією представленої на сайті.

Неякісна обробка матеріалів, а так само виконана робота над виробом – нерівний шов, суттєві дефекти матеріалів, фурнітури.

Якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, ми зробимо повернення коштів за вирахуванням витрат на доставку та переказ грошей в протягом 10 робочих днів після отримання виробу на розрахунковий рахунок  або картковий рахунок, що належить покупцеві.

Товари, поки ви їх повертаєте і поки вони не дійшли до нас, знаходяться під вашою відповідальністю. Для їх безпеки ми рекомендуємо Вам відправити посилку з використанням кур’єрської служби, яка буде страхувати товари, і дасть Вам більш вірну інформацію про терміни.

Необхідно надання фотографій з вище перерахованими факторами.

Подарунковий сертифікат.

Після оплати суми сертифіката і його активації на сайті Dekey.com.ua покупець має право протягом 14 календарних днів зробити повернення вартості подарункового сертифіката з вирахуванням банківських комісій, за умови що сертифікат було не було використано для покупок на сайті Dekey.com.ua їм або іншими особами.

Повернення або обмін товару належної якості:

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний в наступних випадках:

1) якщо товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

2) якщо він з якихось причин не підійшов покупцеві, при цьому він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Повернення або обмін товару неналежної якості:

Стаття 8. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»:

Якщо недоліки несуттєві, покупець має право на безкоштовне їх усунення у встановлений законодавчий термін.

Якщо в результаті експертизи встановлено, що недоліки товару виникли з вини покупця, він зобов’язаний відшкодувати витрати, пов’язані з проведенням експертизи.

Усунення недоліків, що виникли внаслідок неправильної експлуатації, також проводиться за рахунок покупця.

Обмін і повернення товару належної якості:

1. З дня покупки товару пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки, і товар не має слідів експлуатації, збережена цілісність упаковки, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, маркування, а також всі отримані від продавця документи (чеки, гарантійні талони , Інструкція з експлуатації).

2. Якщо до товару було додано подарунок, він повинен бути повернутий разом з товаром. При цьому подарунок також не повинен містити слідів експлуатації, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби і фабрична упаковка. Якщо при здійсненні покупки була видана карта постійного клієнта, вона буде анульована.

3. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право:

– купити будь-які інші товари, що є в наявності, з відповідним перерахуванням вартості.

  – отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.

– здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

4. При поверненні грошей розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються не пізніше ніж протягом 7 днів з моменту підтвердження відсутності факту порушення гарантійних зобов’язань з боку покупця.

Обмін товару не здійснюється в наступних випадках:

1. Якщо товар був в експлуатації і має дефекти або знаходиться в неповній комплектації.

2. З моменту покупки пройшло більше 14 днів.

Повний і актуальний текст редакції Закону про захист прав споживачів.